Bulánci! , hry a filmy.

Vítejte na mých stránkách. PROSÍM POVOLTE SI POP-UP OKNA PRO TUTO STRÁNKU. BUDOU SE VÁM ZOBRAZOVAT JEN JEDNOU ZA 24 HODIN A PODPOŘÍTE TÍM STRÁNKY.

FULL HRY

tady jsou hry za které by jste zaplatily několik stovek ale tady jsou zdarma!

Tactical OPS: Assault On Terror

"Vrhněte se do světa života a smrti, braňte se terorizmu. Hra využívá mnohokrát oceněný Unreal engine (hra byla původně mod pro Unreal Tournament, a pro svou popularitu se dočkala i samotného vydání). Na konci každého kola zůstane jen jedna strana neporažena. Můžete se těšit na reálné zbraně, skutečné situace ze života speciálních jednotek, nejlepší vybavení, jaká existují..."
                                            

Tasty Planet je další vynikající humornou hrou od Reflexive Arcade.
                                        

Jedná se o jakýsi 3D arkanoid.Tato hra je famózní a rozhodně pobaví na dlouhou dobu!!!
  Soul Reaver 2

Pokračování úspěšné upíří akční adventuře dostalo ještě hezčí 3D kabát, větší hloubku a lepší zábavu. Vy se jako Raziel vydáte za Kainem proti proudu času, abyste odhalili tajemství minulosti Nosgothu a vyhlazení upířích klanů.Totem Tribe je skvělá strategie, se zajímavím příběhem.Postupem hry budete moci stavět nové budovy a trénovat nové vojáky.Budete muset vyřešit logické hádanky.Někdy zase budete hledat předměty poschovávané po celé mapě, jindy zase bojovat se stíny, létajícími oky a jinými potvorami.Někdy dostanete i quest za který dostanete odměnu v podobě nějaké předmětu který zvýší některé atributy atd..Ke hře je přibalen trainer a pro nechápavé napsán návod :-)

Links:

http://rapidshare.com/files/202435052/3._Totem_Tribe.rar

                                                           

Na pozadí příběhu je drastický rozvoj vědy a techniky. Ve třetím tisíciletí měl obrovský vliv na obyvatele celé planety. Policie už nemohla úspěšně bojovat proti dobře organizovaným gangům, a proto policejní jednotky, vojáci a příslušníci tajných služeb musí podstoupit tvrdou zkoušku Trial, aby byli zařazeni do Hired team, který se má úspěšně vyrovnat s kriminalitou.

Hired Team je akční hra z pohledu první osoby. V první části je hra více arkádová a v té druhé se snaží více simulovat realitu například tím, že pokud vás nepřítel střelí do nohy, projeví se to na vaší chůzi a přesnosti střelby. Hra má spoustu módů jako například: deathmatch, team deathmatch apod. a je velice podobná Unreal Tournamentu.

 
Vítejte na mých stránkách